O ZPĚVÁNKU

Hudba byla vždycky důležitou součástí našeho života.

Naše první krůčky  aneb jak to všechno začalo

Kroužek ZPĚVÁNEK byl založen již před 10 lety paní učitelkou Dagmar Pelikánovou. Osazenstvo kroužku bylo různorodé. Vystřídali se zde žáci od 2. do 7 třídy. Naše začátky byly spojené s písničkami z nejznámějších pohádek, písničky lidové, národní, které jsme si upravili do moderního stylu. Po odchodu paní učitelky na mateřskou dovolenou se ve vedení kroužku prostřídaly další paní učitelky.  V současné době již třetím rokem vedou společně Zpěvánek paní učitelky Dagmar Pelikánová a Evženie Tručková.  I přes každoroční  obměnu dětí v kroužku pracuje Zpěvánek velmi dobře, o čemž svědčí úspěchy při vystoupení.


Vedení zájmového útvaru ZPĚVÁNEK

Dagmar Pelikánová - hudba mě provází celý život.

Absolvovala jsem 8 let hry na klavír. Sólovému zpěvu jsem se věnovala 6 let. Dva roky  jsem hrála na kytaru. Od 16 let jsem zpívala s rockovou ivančickou skupinou Skelet, se kterou mám natočené CD. Zpívala jsem i se skupinou Antayer.
Na pedagogické fakultě i ve fakultním sboru.


Evženie Tručková -  hudba mě provází celý život.

Absolvovala jsem 7 let hry na klavír. Naučila jsem se jako samouk na kytaru. Ve školních letech jsem zpívala v různých školních sborech, na pedagogické fakultě i ve fakultním sboru. Již několik let zpívám s vesnických spolkem, se kterým mám natočená videa na youtoube.